Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Як замовити весільну поліграфію

ДОБРИЙ ДЕНЬ!

Пропонуємо найзручніший спосіб співпраці у створенні запрошень - виготовлення їх в процесі листування поштою 1st.class.svadba@gmail.com

Все листування слід вести в одній гілці, тобто завжди натискайте на кнопку "Відповісти", так наша робота буде оперативніше!

 БЛАНК ЗАКАЗУ,

який треба скопіювати, заповнити і відіслати нам 1st.class.svadba@gmail.com

ПІБ ........... (по батькові обов’язково писати!)

Місто...........

Тел. ... .......

відділення Нової пошти ... ....

Найменування листівки та артикул ... ...

Кількість ... ..

Ім'я нареченого і нареченої:

Дизайн і Шрифт ... ............ (Например 2 - Elegant Lettering (Елегантна напис)

Примітка ... ...............................

(В примітці можна написати комплектацію замовлення в розділах Класика і Ботаніка: конверт, лайнер, «сургуч», колір конверта може бути іншим, не таким як на основному фото. Колір бантика можна міняти, колір шрифту, декор різний, брошки і т. Д . Будь-які Ваші побажання!)

 Текст запрошення №1

.............................................................................

Перелік гостей

1. Кількість запрошень безіменних універсальних, що починаються зі слів: «Весільна Запрошення» ..........................

2. Кількість запрошень з порожніми лінієчками для заповнення від руки ..........................

3. Перелік гостей у множині ..........................

4. Перелік гостей зі зверненням на Ви - жіночий рід ...........................

5. Перелік гостей зі зверненням на Ви - чоловічий рід ..........................

6. Перелік гостей зі зверненням на ти - жіночий рід ..........................

7. Перелік гостей зі зверненням на ти - чоловічий рід ..........................

Списки гостей повинні бути розміщені під відповідним текстом без таблиці і нумерації.

Перед кожним ім'ям повинна бути вказана форма звернення ( «Дорогі», «Шановні», «Улюблені» і т. Д.), а також розділовий знак (знак оклику, точка, кома), якщо це передбачає Ваш текст.

Дотримуйтесь правильну пунктацію, прогалини перед крапкою, комою і знаком оклику не ставляться, якщо Ви пишете: т. Таня - то не забудьте пробіл.

 Текст запрошення №2

(якщо у Вас більше одного тексту) (Пояснення: може бути не один, а кілька текстів на різних мовах або з різним вмістом)

..................................................

1. Кількість запрошень безіменніх універсальніх, что почінаються зі слів: «Весільне Запрошення» ..........................

2. Кількість запрошень з порожнімі лінієчкамі для заповнення від руки ..........................

3. Перелік гостей у множині..........................

4. Перелік гостей зі зверненням на Ві - жіночий рід ..........................

5. Перелік гостей зі зверненням на Ві - чоловічий рід ..........................

6. Перелік гостей зі зверненням на ти - жіночий рід...........................

7. Перелік гостей зі зверненням на ти - чоловічий рід ..........................

Поради:

Прохання не пересилати дані на замовлення в вайбер, смс, в вайбере ми можемо тільки відповідати на Ваші питання.

Мінімальне замовлення - 20 шт, крім лазерних запрошень, наявність їх і мінімальне замовлення уточніть по телефону 097 358 55 91, якщо Ви бажаєте замовити менш ніж 20 шт., треба сплатити за макет листівки 200 грн.

Мінімальний тираж для запрошень на прозорому пластику (щось на зразок скла, що не на плівці) - 40 шт.

Зразки текстів запрошень можна побачити тут: Тексти весільних запрошень

Обсяг тексту повинен відповідати обсягу тексту на зразку листівки. Чим менше тексту, тим красивіше і елегантніше дизайн персоналізації.

Для кожної листівки підібраний ідеально підходить для неї шрифт і декор, які можна побачити на додаткових фото.

Підсказки:

На сторінці обраного запрошення є кнопка ДИЗАЙН І ШРИФТ, натисніть на неї, зробіть вибір і відішліть нам, наприклад: 2 - Elegant Lettering (Елегантна напис), напиши твої побажання за кольором шрифту.

Увага!  Українського шрифту немає в стилях 3,4,6,7,8. 

В найкоротші терміни - 1-2 дня, після оформлення замовлення ми висилаємо відповідь з макетом запрошення у вкладенні. Макет тексту на обраної листівці зроблений на основі обраного Вами стилю шрифту, після чого Ви можете внести свої додаткові коригування. Після доопрацювання ми висилаємо остаточний макет на затвердження.

Макет тексту на обраної листівці зроблений на основі обраного Вами стилю шрифту, після чого Ви можете внести свої додаткові коригування. Після доопрацювання ми висилаємо остаточний макет на затвердження.

Один макет ми справах авансом і безкоштовно, якщо у Вас не один макет, то інші макети ми робимо після оплати, за кожен додатковий макет (інший текст, мова) треба буде доплатити 100 грн. Зміна тексту в залежності від зміни імен гостей, не вважаються новим текстом - це один макет.

Уважно перевірте текст і список гостей на відсутність граматичних і орфографічних помилок, у нас немає послуг коректора, Ваш текст і список ми просто копіюємо. І якщо основний текст Ви стверджуєте в макеті, то імена гостей друкуються такими, якими Ви їх подаєте.

Будьте дуже уважні, т. к. після затвердження Вами макету правки ми від себе не робимо, яким Ви затвердите макет, так запрошення і будуть віддруковані. Після затвердження макета і оплати ми запускаємо його в друк. Якщо отримані Вами запрошення не збігаються з затвердженим зразком, або була допущена помилка з нашої вини, негайно зв'яжися з нами, ми передрукували цю продукцію за свій рахунок.

Якщо макет сподобався, напишіть: «стверджується в друк» і відправте назад нам затверджений макет. Цю процедуру треба обов'язково дотримати, інакше ми не зможемо запустити запрошення до друку. Після затвердження макета ми висилаємо рахунок, який можна оплатити в касі або банкоматі будь-якого банку. Перевірте по картинці на сайті, та чи модель листівки вказана в рахунку. Коли оплата приходить на наш розрахунковий рахунок, ми відправляємо замовлення в друк.

Терміни друку: без імен гостей 1-2 робочих дня з моменту підтвердження оплати;

Обов'язково замовте запасні запрошення - 2-3 шт. Можна зробити універсальні запрошення, почавши їх зі слів: "Весільні Запрошення" особливо такий варіант рекомендуємо на листівках на прозорому акрилі, плівці, або залишивши порожні линеечки для заповнення від руки. Для універсального тексту список гостей не потрібно. В такому випадку друкується рядок для вписування імен гостей вручну, і для всіх гостей в тексті застосовується займенник «Вас» з великої літери «В».

Якщо Ви замовляєте запрошення з розділу "Ботаніка" або "Класика", напишіть комплектацію, чи будете замовляти конверт, лайнер (це запечатана малюнком вставка в конверт) або "сургучною" друк (друк кріпиться на самоклейках).

Якщо на основний зображенні два варіанти запрошень - прозорі запрошення і запрошення, надруковані на дизайнерському картоні - напишіть, який варіант Ви вибрали: на картоні або на плівці.

 Якщо запрошення без імен - це зручно, в разі неможливості гостя відвідати торжество запрошення передається іншому гостю.

З іменною печаткою терміни виготовлення 2-3 робочих дня з моменту оплати.

Оплата на рахунок ФОП:

Оплату на розрахунковий рахунок так само легко зробити, як і оплатити на карту.

Виберіть закладку «Платежі», а далі «За Україну». У вікні треба ввести наш код ЄДРПОУ - 29 .... 6, який вказаний у вашому рахунку.

Як тільки ти введете код ЄДРПОУ, з'являться дані ФОП, зазначені в рахунку. Вам необхідно ввести номер розрахункового рахунку р / р № UA233 ... .................... 47

У призначенні платежу вкажіть номер Вашого замовлення, наприклад - Рахунок № 5935 і прізвище.

Відразу ж після оплати повідомьте нам про оплату, можна відіслати чек.

Оплата вважається зробленою тоді, коли ми побачимо її на своєму рахунку, фотографія чека і інші електронні документи, вислані Вами, підтвердженням оплати не є, але тим не менш це прискорить виконання замовлення.

 

Наш девіз - «Запрошення для найвимогливіших наречених!» і ми постараємося, щоб Ваш «весільний переполох» почався з приємних та радісних вражень! 

Смотрите здесь Стоимость услуг печати

Top