Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Стоимость услуг печати

Весь друк здійснюється на цифровому професійному обладнанні

Макет з одним варіантом текста на одній мові  для одного виду листівки ми робимо безкоштовно і авансом, за послідуючі варіанти, якщо вони будуть, необхідно доплатити 100 грн, ці додаткові  варіанти макетів ми виконуємо тільки після оплати за замовлення.
Схиляння та сполучення слів текста при зміні ім'я запрошеного ми не вважаємо варіантами макета. Другим варіантом текста вважається або текст на іншій мові, або інший зміст.
Двосторонній друк коштує додатково 10 грн до ціни кожної листівки.
 
Додаткове замовлення, звичайно, можливе, так буває і, навіть, часто, але за приладку друку потрібно буде доплатити 100 грн, і це не радує ні Вас, ні нас, тому що наші втрати набагато більші.
 
Якщо у Вас сумніви щодо шрифту макета, який Ви вказали, можливо його змінити, вказавши бажаний, але тільки один раз, послідуюча зміна буде коштувати 50 грн


Друк імен гостей (іменний друк) — додатково 5 грн.
 

Друк на конверті. На конверті можна розмістити фразу "Запрошення на весілля" і Ваші имена або ініціали. Така послуга добавить 7 грн. за од. Дані вишліть, будь ласка, нам на нашу електронну адресу. Якщо Ви хочете на конвертах додати ім'я гостя, то іменний друк на кожному конверті складе додатково 10 грн.
 
Друк на розсадкових картках імен гостей - БЕЗПЛАТНО.
 
При замовленні банкетної весільної поліграфії: плана розсадки гостей, номерків, карток, картини і дерева побажань та інш. виготовлення макета здійснюється тільки після оплати за виріб в цілому.

Додрук замовлення. Якщо Вам не вистачило замовлених раніше весільних запрошень, то ми додрукуємо недостатню кількість. Всі Ваші макети ми зберігаємо достатньо довгий час, тому ми їх обов'язково розшукаємо. Додрук замовлення в  кількості менше 10 шт. додасть до загальної вартості 100 грн.
 
Просимо звернути увагу, що для виготовлення макета, дизайну, ми використовуємо  тільки ті графічні елементи, які маємо в наявності: шрифти, завитки, вензелі, рамки, монограмы. Якщо Ви хочете використати в макеті свій декор, то об'єкт повинен бути виконаний тільки в векторній графіці, а не в растровій. Ми не трасуємо об'єкти! В вартість макета не входить така робота і ми за неї не беремося, тому що вона потребує великих витрат часу.

Top