Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Порядок рассылки свадебной полиграфии

Порядок розсилки весільних запрошень та відповідних карток

Запрошення на весілля та інша весільна поліграфія: конверт з відповідною (R.S.V.P.) карткою та адресною карткою вкладуються в зовнішній конверт. Внутрішні конверти не задруковуються и вкладуються лицевою стороною до лінії відкривання. На маленькому конверті з відповідною карткою повинні бути наклеєні поштові марки, щоб спростити і тим самим пришвидшити процедуру отримання  відповіді. Марки теж можливо просто вкласти в конверт.
Замовити весільні запрошення Ви можете на нашому сайті.
 
Відповідні картки призначені для Ваших гостей, для підтвердження їх присутності на Вашому торжестві. Можливо, деякі запрошені не зможуть бути присутніми на весіллі по поважній причині, в такому випадку відповідні картки будуть просто незамінні. Вони значно спростять Вашим гостям процедуру відповіді і Ви зможете спокійно підрахувати кількість гостей, які неодмінно будуть на Вашому весіллі. На нашому сайті Ви знайдете ефектні відповідні картки в стилі Дамаск, а також відповідні картки в класичному стилі, які підійдуть під кожні запрошення на весілля. 
За правилами розсилання весільних запрошень відповідну картку вкладують в спеціальний конверт (який є в комплекті з відповідними картками) з  вписаною Вашою адресою і маркою для спрощення процедури зворотнього відправлення. 
Адресні картки потрібні гостям для уточнення місця проведення весільного торжества. Бажано щоб в них було зрозуміло викладено як дістатись до місця весільної церемонії. У нас Ви зможете  замовити елегантні адресні картки, а також надрукувати на них текст з вказівками, як дістатися до місця торжества. Попіклуйтесь про Ваших гостей, замовте адресні картки, щоб не хвилюватись потім, що Ваші гості можуть спізнитись або не знайти місце проведення весілля. Адресні картки - це  проява поваги до Ваших гостей, будьте впевнені, вони це оцінять. 
Бажано, щоб запрошення на весілля, відповідні картки і адресні листівки були виконані в одній колірній гамі. Для цього краще всього вибирати весільну поліграфію одного стилю, з якого можна скласти комплект. Ви також можете звернутись до нас (написати або подзвонити) і наші спеціалисти з задоволенням  Вам допоможуть підібрати бездоганну весільну поліграфію, відповідно до  Ваших вподобань.  
На нашему сайті Ви зможете замовити комплекти весільної поліграфії європейської якості, підкреслюючі Ваш стиль.

Top