Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Отмена заказа и возврат

ВАЖНО: Персонализированная продукция не может быть возвращена.


Так как мы не сможем продать эти открытки либо другую свадебную полиграфию, подписанную индивидуально, кому-то другому. Однако есть некоторые исключения из этого правила - пожалуйста, прочтите их ниже.

Користувальні або друкарські помилки

Ми не можемо прийняти назад продукцію, яка містить помилки, якщо вона була затверджена раніше по макету. І не важливо, на якому етапі вони з'явилися. Ми робимо все можливе, щоб звернути увагу на різні помилки, які з'явились в процесі перевірки, але кінцева перевірка і відповідальність лягає на клієнта. Після затвердження Ваші листівки будуть надруковані саме таким чином, як показано в затвердженому макеті. Якщо Ви знайшли помилки на Ваших запрошеннях, сповістіть нас про це. Якщо Ваші запрошення не співпадають з затвердженим зразком, або була зроблена помилка по нашій вині, негайно зв'яжіться з нами, ми передрукуємо цю продукцію за свій рахунок.

Колір і відтінок

Ми не приймаємо назад листівки, на яких відтінок запрошень і текста не відповідають Вашим очікуванням. Всім відомо, що кольори на різних екранах моніторів виглядять по-різному. Якщо Вас хвилює колір, ми рекомендуємо замовити попередньо зразок вибраного Вами запрошення.

Top