Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Оплата и доставка за рубеж

Дзвоніть на вайбер +38 097 358 55 91, мова спілкування українськіа та російська, ми підберемо найбільш оптимальний спосіб доставки и оплати.
 
Оплата за замовлення здійснюється на розрахунковий рахунок через касу всіх банків або з допомогою різних платіжних систем.
 
Відвантаження товара здійснюється впродовж 1-2 днів з момента надходження 100% оплаты выбраним Вами способом. Якщо товари потребують персоналізації, то до терміну доставки додається термін друку, що складає 2-3 робочих дні з момента Вашого затвердження макета.Відправка товара покупцю супроводжується повідомленням про відправку товара на електронну пошту з вказанням номера декларації вашої посилки, по якому ви зможете відстежити вантаж на сайті перевізника.
Доставка здійснюється службами доставки, за рахунок замовника.
Доставка за кордон: різними службами доставки або поштою, наприклад: кур'єрська служба "Express-mail", "Новою поштою", DHL або Укрпоштою . Приблизну вартість і термін доставки Ви зможете побачити на сайтах компаній.
 
Порядок оплати
 
Оплата весільних листівок - після затверждення макета за виключенням тих випадків, коли замовник зарезервував один вид листівки або був зроблений макет для однієї моделі, а потім вибрав іншу модель, в цьому випадку замовник сплачує замовлення перед виготовленням макета.

Top