Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Дизайн и стиль шрифта

Ми постарались зробити максимум для Вас. Наш чудовий підбір текстів весільних запрошень допоможе Вам швидко і легко скласти Ваш текст в різних стилях і  для всякого (навіть тематичногої) весілля.

 Текст Вашого весільного запрошення може бути виконано в різних стилях, шрифтах і кольорах. Коли Ви присилаєте Ваш текст нам на пошту, наш дизайнер виконує і  висилає макет. Нижче ми наводимо  приклади оформлення в різних шрифтах, щоб Ви могли зразу вибрати то, що Вам сподобалось більш всього. Вкажіть в листі назву стиля шрифта і ми зробимо все так, як Ви бажаєте! Якщо у Вас є сумнів щодо шрифта макета, ви можете змінити його, вказавши потрібний, але тільки один раз, слідуюча заміна буде коштувати 50 грн.
 
Пропонуємо Вашій увазі 10 основних варіантів оформлення текста запрошення. Всі стилі оформлення весільних запрошень були відпрацьовані нашими досвідченими дизайнерами.
 
1 - High Style (Високий стиль)
Контрастне поєднання двох різних шрифтів, дуже елегантних и виразних. Може вживатись для всіх запрошень, розкішних, класичних та вінтажних колекцій. Створює драматичний і дорогий вигляд.
 

 
Discover wonderful & luxe wedding cards, crafted by Polina Perri design studio. Our boutique creates sumptuous & beautiful wedding invitations that fascinate the most demanding customers. Edgy designs, premium quality papers & refined embellishments  turn into wonderful wedding stationery. To discover Polina Perri wedding products click here
 
2 - Elegant Lettering (елегантний підпис)
Такий любий нашим дизайнерам своєю елегантною простотою і зручністю читання. Добре  збалансований, не дуже пишномовний і абсолютно унікальний дизайн - це дорогоцінний камінь в нашому арсеналі! Може бути застосованим всюди - на класичних розкішних запрошеннях або вінтажних листівках, або навіть на прикольних запрошеннях.
 

 
3 - Delightful (Восхитительный)
Стиль, який сполучує в собі ручну каліграфію і бездоганний формальний шрифт. Ідеальний вибір для весіль в ретро- стилі або з елементами вінтажа. 
 

 
4 - Black Tie
Основний текст з заголовних літер, формальний, з чоловічим характером, схожий на смокінг нареченого, в сполученні з делікатним і жіночним каліграфічним шрифтом. Кращим фоном для такої комбінації буде біла листівка.
 

 
 
5 - Romantic
Екстравагантний засіб передати запрошення в романтичному стилі. Цей стиль може бути застосованим на різних листівках. 
 

 
6 - Calligraphic
Витончені криві і фігурні квіткові вензелі цього стилю шрифта передають відчуття шарма, елегантності і вічної краси. Чудово підійде для різних весільних листівок.
 

 
 
7 - Vintage Spirit
Це новий примхливий рукописний каліграфічний шрифт в сполученні з сучасним. Підходить для Vintage Колекції.
 

 
8 - Majestic
Емоційний і ліричний каліграфічний шрифт. Його поява була під дією листа перовою ручкою, де можна регулювати силу надавлювання при написанні.
 

 
 
9 - Amour
Округлий приємний каліграфічний шрифт. Не зважаючи на численність завитків дуже добре читається навіть в маленькому розмірі.
 

 
10 - Nice&Easy
Цей елегантний та ще грайливий шрифт буде ідеальним виконанням для різних листівок.
 

 
Якщо Ви все ще в роздумах, і почуваєте, що Вам потрібно щось інше, звертайтесь до нас з Вашими побажаннями.

 

Top