Прохання замовлення розміщати на електронній пошті 1st.class.svadba@gmail.com

Часто задаваемые вопросы

Чи повинні листівки для запрошень та інша весільна канцелярія бути в одному стилі?


Вся весільна канцелярія виконує одну важливу функцію і було б чудово, якби вона була виконана в одному стилі.

На нашому сайті надані набори, які доповнюють один одного. Вони представлені в вигляді весільних запрошень, банкетних карток, меню, нумерації столів, бонбон'єрок і багатьох інших дрібниць, які грають важливу роль в оформленні весілля. Те, що Ви не знайдете на сайті, ми можемо розробити спеціально для Вас, починаючи з листівок і закінчуючи великими банерами. Крім того, на нашому сайті Ви можете знайти корпоративні листівки з Новим роком і іншими святами.

Чи можливо зробити дизайн нанесення текста своїми руками?

Розробити макет дизайна листівки Ви можете самостійно, використавши на сайті послуг "Персоналізація". Ви можете написати текст, розмістити його на листівці, вибрати шрифт и колір. Такий макет отримають наші дизайнери. Вони візьмуть його за основу, при необхідності підправлять і пришлють Ваш макет і ще декілька на затвердження. В даному випадку Ви зможете вибрати найбільш уподобаний Вами макет листівки з запрошенням

Також Ви можете зробити замовлення, зкачавши бланк замовлення зі сторінки "Оформити замовлення". Заповніть його і пришліть нам на e-mail: 1st.class.svadba@gmail.com.
Якщо з'являться питання по оформленню замовлення, Ви завжди можете подзвонити нам по телефону. І ми з радістю відповімо на всі цікавлячі Вас питання.

Які гарантії дає Ваш магазин листівок?
 

Ми дорожимо нашою бездоганною репутацією і підтверджуємо її з кожним новим замовленням. Всі наші запрошення бездоганного фабричного виробництва високої якості. Деякі з них — з елементами ручної роботи. У випадку помилки при виготовленні або друкарської помилки з нашої сторони, ми виправимо все в короткий термін. Численні чудові відгуки від наших задоволених наречених демонструють, на якому високому рівні здійснюється виконання замовлення. Також гарантом роботи є співробітництво з багатьма весільними агентствами, які мають багаторічний досвід роботи в весільній індустрії. Наші партнери працюють по всій Україні і довіряють нам свої замовлення. Важливим є те, що наш сайт займає ведучі позиції в пошуку "Google", що потребує великих зусиль від нашого інтернет-магазина.

Top